Locator Луцьк ЛіцеїЛіцеї Луцьк

Ліцеї у Луцьку

3
фільтр: цілодобово
 • Лицей-интернат

  Луцьк, вулиця Селищна, тел. 0 (33) 224-41... показати
  Луцьк, вулиця Селищна, 2, тел. +380(33)224-41-85 детальніше
  Ліцеї Лицей-интернат знаходиться у Луцьку, вулиця Селищна. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Лцкий учебно-воспитательный комплекс № 26

  вулиця Кравчука, тел. 0 (33) 223-40... показати
  вулиця Кравчука, 30, тел. +380(33)223-40-81 детальніше
  Ліцеї Лцкий учебно-воспитательный комплекс № 26 знаходиться у Луцьку, вулиця Кравчука. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 19:30.
 • Школа-інтернат

  вулиця Дубновская, тел. 0 (33) 224-54... показати
  вулиця Дубновская, 32, тел. +380(33)224-54-72 детальніше
  Ліцеї Школа-інтернат знаходиться у Луцьку, вулиця Дубновская. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:00.

Коротко про ліцеї у Луцьку (Волинська)

На цій сторінці зібрані ліцеї, розташовані у Луцьку (Волинська). Locator відомо про три ліцеї поряд з цим місцем серед яких Лицей-интернат, Лцкий учебно-воспитательный комплекс № 26, Школа-інтернат , які розташовані на вул. Селищна, вул. Кравчука, вул. Дубновская. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ліцеї.

 • Скільки Ліцеї у Луцьку?

  За даним Locator у Луцьку ведуть діяльність 3 Ліцеї.

 • Які Ліцеї найкращі у Луцьку?

  Locator радить відвідати насступні Ліцеї у Луцьку: Лицей-интернат, Лцкий учебно-воспитательный комплекс № 26, Школа-інтернат.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ліцеї у Луцьку?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ліцеї, перейдіть на сторінку Ліцеї у Луцьку і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ліцеї у Луцьку?

  Ціни на послуги Ліцеї залежать від конкретної послуги і Ліцеї. Locator.ua дає можливість всім Ліцеї вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ліцеї.

 • Послугами яких Ліцеї у Луцьку краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ліцеї, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Лицей-интернат, Лцкий учебно-воспитательный комплекс № 26, Школа-інтернат.

 • Як зв'язатись з цими Ліцеї?

  Контакти для зв'язку з цими Ліцеї ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ліцеї у Луцьку