Офтальмологічна клініка у Луцьку

1
 • Центр хирургии глаза проф. Загурского

  вулиця Стрілецька, тел. 0 (33) 277-00... показати
  вулиця Стрілецька, 1, тел. +380(33)277-00-88 детальніше
  Офтальмологічна клініка Центр хирургии глаза проф. Загурского знаходиться у Луцьку, вулиця Стрілецька. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 19:00.

Коротко про офтальмологічна клініка у Луцьку (Волинська)

На цій сторінці зібрані офтальмологічна клініка, розташовані у Луцьку (Волинська). Locator відомо про одна офтальмологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Центр хирургии глаза проф. Загурского , який розташований на вул. Стрілецька. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці офтальмологічна клініка.

 • Скільки Офтальмологічна клініка у Луцьку?

  За даним Locator у Луцьку ведуть діяльність 1 Офтальмологічна клініка.

 • Які Офтальмологічна клініка найкращі у Луцьку?

  Locator радить відвідати насступні Офтальмологічна клініка у Луцьку: Центр хирургии глаза проф. Загурского.

 • Де знаходиться найближчі від мене Офтальмологічна клініка у Луцьку?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Офтальмологічна клініка, перейдіть на сторінку Офтальмологічна клініка у Луцьку і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Офтальмологічна клініка у Луцьку?

  Ціни на послуги Офтальмологічна клініка залежать від конкретної послуги і Офтальмологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Офтальмологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Офтальмологічна клініка.

 • Послугами яких Офтальмологічна клініка у Луцьку краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Офтальмологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Центр хирургии глаза проф. Загурского.

 • Як зв'язатись з цими Офтальмологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Офтальмологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Офтальмологічна клініка у Луцьку