Locator Луцьк КаткиКатки Луцьк

Катки у Луцьку

1
 • Ковзанка Снігова королева

  вулиця Вячеслава Чорновола, тел. 0 (50) 033-13... показати
  вулиця Вячеслава Чорновола, 3, тел. +380(50)033-13-88 детальніше
  Катки Ковзанка Снігова королева знаходиться у Луцьку, вулиця Вячеслава Чорновола. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:00 до 22:45.

Коротко про катки у Луцьку (Волинська)

На цій сторінці зібрані катки, розташовані у Луцьку (Волинська). Locator відомо про одна катки поряд з цим місцем серед яких Ковзанка Снігова королева , який розташований на вул. Вячеслава Чорновола. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці катки.

 • Скільки Катки у Луцьку?

  За даним Locator у Луцьку ведуть діяльність 1 Катки.

 • Які Катки найкращі у Луцьку?

  Locator радить відвідати насступні Катки у Луцьку: Ковзанка Снігова королева.

 • Де знаходиться найближчі від мене Катки у Луцьку?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Катки, перейдіть на сторінку Катки у Луцьку і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Катки у Луцьку?

  Ціни на послуги Катки залежать від конкретної послуги і Катки. Locator.ua дає можливість всім Катки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Катки.

 • Послугами яких Катки у Луцьку краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Катки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ковзанка Снігова королева.

 • Як зв'язатись з цими Катки?

  Контакти для зв'язку з цими Катки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Катки у Луцьку