Locator Луцьк Ради депутатівРади депутатів Луцьк

Ради депутатів у Луцьку

3
 • Луцька міська рада

  вулиця Богдана Хмельницького, тел. 0 (33) 277-79... показати
  вулиця Богдана Хмельницького, 19, тел. +380(33)277-79-00 детальніше
  Ради депутатів Луцька міська рада знаходиться у Луцьку, вулиця Богдана Хмельницького. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:30 до 17:30.
 • Континиум

  вулиця Кременецька, тел. 0 (33) 220-08... показати
  вулиця Кременецька, 38, тел. +380(33)220-08-00 детальніше
  Ради депутатів Континиум знаходиться у Луцьку, вулиця Кременецька. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:30 до 17:30.
 • Общественная приемная народного депутата

  вулиця Винниченка, тел. 0 (96) 208-26... показати
  вулиця Винниченка, вулиця, тел. +380(96)208-26-39 детальніше
  Ради депутатів Общественная приемная народного депутата знаходиться у Луцьку, вулиця Винниченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

Коротко про ради депутатів у Луцьку (Волинська)

На цій сторінці зібрані ради депутатів, розташовані у Луцьку (Волинська). Locator відомо про три ради депутатів поряд з цим місцем серед яких Луцька міська рада, Континиум, Общественная приемная народного депутата , які розташовані на вул. Богдана Хмельницького, вул. Кременецька, вул. Винниченка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ради депутатів.

 • Скільки Ради депутатів у Луцьку?

  За даним Locator у Луцьку ведуть діяльність 3 Ради депутатів.

 • Які Ради депутатів найкращі у Луцьку?

  Locator радить відвідати насступні Ради депутатів у Луцьку: Луцька міська рада, Континиум, Общественная приемная народного депутата.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ради депутатів у Луцьку?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ради депутатів, перейдіть на сторінку Ради депутатів у Луцьку і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ради депутатів у Луцьку?

  Ціни на послуги Ради депутатів залежать від конкретної послуги і Ради депутатів. Locator.ua дає можливість всім Ради депутатів вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ради депутатів.

 • Послугами яких Ради депутатів у Луцьку краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ради депутатів, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Луцька міська рада, Континиум, Общественная приемная народного депутата.

 • Як зв'язатись з цими Ради депутатів?

  Контакти для зв'язку з цими Ради депутатів ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ради депутатів у Луцьку