Locator Луцьк ГуртожитокГуртожиток Луцьк

Гуртожиток у Луцьку

2
фільтр: цілодобово
 • Гуртожиток Інституту післядипломної педагогічної освіти

  вулиця Винниченка, тел. 0 (33) 224-60... показати
  вулиця Винниченка, 31, тел. +380(33)224-60-88 детальніше
  Гуртожиток Інституту післядипломної педагогічної освіти знаходиться у Луцьку, вулиця Винниченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 23:00.
 • Общежитие № 6 Волынского Восточно-Европейского Национального Университета

  вулиця Кравчука, тел. 0 (33) 224-84... показати
  вулиця Кравчука, 36, тел. +380(33)224-84-66 детальніше
  Гуртожиток Общежитие № 6 Волынского Восточно-Европейского Национального Университета знаходиться у Луцьку, вулиця Кравчука. Сьогодні ця організація працює цілодобово.

Коротко про гуртожиток у Луцьку (Волинська)

На цій сторінці зібрані гуртожиток, розташовані у Луцьку (Волинська). Locator відомо про дві гуртожиток поряд з цим місцем серед яких Гуртожиток Інституту післядипломної педагогічної освіти, Общежитие № 6 Волынского Восточно-Европейского Национального Университета , які розташовані на вул. Винниченка, вул. Кравчука. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці гуртожиток.

 • Скільки Гуртожиток у Луцьку?

  За даним Locator у Луцьку ведуть діяльність 2 Гуртожиток.

 • Які Гуртожиток найкращі у Луцьку?

 • Де знаходиться найближчі від мене Гуртожиток у Луцьку?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Гуртожиток, перейдіть на сторінку Гуртожиток у Луцьку і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Гуртожиток у Луцьку?

  Ціни на послуги Гуртожиток залежать від конкретної послуги і Гуртожиток. Locator.ua дає можливість всім Гуртожиток вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Гуртожиток.

 • Послугами яких Гуртожиток у Луцьку краще скористатись?⭐

 • Як зв'язатись з цими Гуртожиток?

  Контакти для зв'язку з цими Гуртожиток ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Гуртожиток у Луцьку