• Нотариус Розпутняк Оксана Васильевна

  проспект Перемоги, тел. 0 (67) 166-82... показати
  проспект Перемоги, проспект, тел. +380(67)166-82-62 детальніше
  Нотаріуси Нотариус Розпутняк Оксана Васильевна знаходиться у Луцьку, проспект Перемоги. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Приватний нотаріус Іванюк Марина Василівна

  проспект Молоді, тел. 0 (33) 228-44... показати
  проспект Молоді, 14, тел. +380(33)228-44-11 детальніше
  Нотаріуси Приватний нотаріус Іванюк Марина Василівна знаходиться у Луцьку, проспект Молоді. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.
 • Нотариус Усик Анжела Михайловна

  Луцьк, вулиця Кравчука, тел. 0 (33) 228-52... показати
  Луцьк, вулиця Кравчука, 17, тел. +380(33)228-52-28 детальніше
  Нотаріуси Нотариус Усик Анжела Михайловна знаходиться у Луцьку, вулиця Кравчука. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Частный нотариус Пономаренко Е. А.

  проспект Волі, тел. 0 (33) 272-46... показати
  проспект Волі, 49, тел. +380(33)272-46-96 детальніше
  Нотаріуси Частный нотариус Пономаренко Е. А. знаходиться у Луцьку, проспект Волі. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

Коротко про нотаріуси у Луцьку (Волинська)

На цій сторінці зібрані нотаріуси, розташовані у Луцьку (Волинська). Locator відомо про чотири нотаріуси поряд з цим місцем серед яких Нотариус Розпутняк Оксана Васильевна, Приватний нотаріус Іванюк Марина Василівна, Нотариус Усик Анжела Михайловна та інші , які розташовані на пр. Перемоги, пр. Молоді, вул. Кравчука і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці нотаріуси.

 • Скільки Нотаріуси у Луцьку?

  За даним Locator у Луцьку ведуть діяльність 4 Нотаріуси.

 • Які Нотаріуси найкращі у Луцьку?

 • Де знаходиться найближчі від мене Нотаріуси у Луцьку?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Нотаріуси, перейдіть на сторінку Нотаріуси у Луцьку і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Нотаріуси у Луцьку?

  Ціни на послуги Нотаріуси залежать від конкретної послуги і Нотаріуси. Locator.ua дає можливість всім Нотаріуси вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Нотаріуси.

 • Послугами яких Нотаріуси у Луцьку краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Нотаріуси, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Нотариус Розпутняк Оксана Васильевна, Приватний нотаріус Іванюк Марина Василівна, Нотариус Усик Анжела Михайловна.

 • Як зв'язатись з цими Нотаріуси?

  Контакти для зв'язку з цими Нотаріуси ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

 • З котрої і до котрої години приймають Нотаріуси?

  В основному Нотаріуси ведуть прийом за стандартним графіком, але з більшістю можливо домовитись про більш зручний для вас час.

Нотаріуси у Луцьку

Схожі рубрики: Нотаріальна контора у Луцьку

Більше популярних послуг у рубриці:

посвідчення договорів, консультація нотаріуса, засвідчення справжності підпису, направлення запиту фізичній або юридичній особі, видача документа з архіву нотаріуса, односторонні угоди, видача дубліката документа, видача свідоцтва про право власності на частку в спільному майні, видача свідоцтва про право на спадщину, оформлення нотаріальної довіреності, оформлення шлюбного договору, передача заяви фізичної та юридичної особи іншій фізичній і юридичній особі, посвідчення часу пред'явлення документа, відкриття конверту з закритим заповітом і оголошення закритого заповіту, вчинення виконавчого напису на стягнення заборгованості та звернення стягнення на заставлене майно, вжиття заходів щодо охорони спадкового майна, включаючи опис, забезпечення доказів, прийняття в депозит нотаріуса грошових сум і цінних паперів, зберігання документів, апостиль, вчинення протесту векселя, пред'явлення чека до платежу і посвідчення несплати чека