• Нотариус Розпутняк Оксана Васильевна
  проспект Перемоги, тел. 0(67)166-82-6... показати
  проспект Перемоги, проспект, тел. 0(67)166-82-62 детальніше
  Нотаріуси Нотариус Розпутняк Оксана Васильевна знаходиться у Луцьку, проспект Перемоги. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 15:00.
 • Приватний нотаріус Іванюк Марина Василівна
  Луцьк, проспект Молоді, тел. 0(3322)8-44-1... показати
  Луцьк, проспект Молоді, 14, тел. 0(3322)8-44-11 детальніше
  Нотаріуси Приватний нотаріус Іванюк Марина Василівна знаходиться у Луцьку, проспект Молоді.
 • Нотариус Усик Анжела Михайловна
  вулиця Кравчука, тел. 0(3322)8-52-2... показати
  вулиця Кравчука, 17, тел. 0(3322)8-52-28 детальніше
  Нотаріуси Нотариус Усик Анжела Михайловна знаходиться у Луцьку, вулиця Кравчука.
 • Частный нотариус Пономаренко Е. А.
  Луцьк, проспект Волі, тел. 0(332)72-46-9... показати
  Луцьк, проспект Волі, 49, тел. 0(332)72-46-96 детальніше
  Нотаріуси Частный нотариус Пономаренко Е. А. знаходиться у Луцьку, проспект Волі.

коротко про нотаріуси у Луцьку

На цій сторінці зібрані нотаріуси, розташовані у Луцьку. Locator.ua відомо про чотири нотаріуси поряд з цим місцем серед яких Нотариус Розпутняк Оксана Васильевна, Приватний нотаріус Іванюк Марина Василівна, Нотариус Усик Анжела Михайловна та інші , які розташовані на пр. Перемоги, пр. Молоді, вул. Кравчука і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці нотаріуси.

 • Скількі нотаріусів у Луцьку?

  За даним Locator.ua у Луцьку ведуть діяльність 4 нотаріусів.

 • Де знаходиться найближчий від мене нотаріус у Луцьку?

  Для того аби дізнатись по якій адресі знаходиться найближчий від вас нотаріус, наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги нотаріусів у Луцьку?

  Ціни на послуги нотаріусів залежать від конкретної послуги і самого нотаріуса (приватні нотаріуси мають право встановлювати свої ціни). Locator.ua дає можливість нотаріусам вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці нотаріуса.

 • До якого нотаріуса у Луцьку звернутись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до нотаріусів, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Нотариус Розпутняк Оксана Васильевна, Приватний нотаріус Іванюк Марина Василівна, Нотариус Усик Анжела Михайловна.

 • Як зв'язатись з цими нотаріусами?

  Контакти для зв'язку з цими нотаріусами ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

 • З котрої і до котрої години приймають нотаріуси?

  В основному нотаріуси ведуть прийом за стандартним графіком, але з більшістю можливо домовитись про більш зручний для вас час.

Нотаріуси у Луцьку

Схожі рубрики: Нотаріальна контора у Луцьку

Більше популярних послуг у рубриці:

видача документа з архіву нотаріуса, видача свідоцтва про право власності на частку в спільному майні, передача заяви фізичної та юридичної особи іншій фізичній і юридичній особі, видача витягу з реєстру нотаріальних дій, консультація нотаріуса, видача дубліката документа, видача свідоцтва про право на спадщину, посвідчення часу пред'явлення документа, прийняття закритого заповіту, видача свідоцтв, посвідчення договорів, направлення запиту фізичній або юридичній особі, односторонні угоди, вчинення протесту векселя, пред'явлення чека до платежу і посвідчення несплати чека, відкриття конверту з закритим заповітом і оголошення закритого заповіту, вжиття заходів щодо охорони спадкового майна, включаючи опис, забезпечення доказів, зберігання документів, апостиль, вчинення виконавчого напису на стягнення заборгованості та звернення стягнення на заставлене майно