Locator Луцьк Дитячі поліклінікиДитячі поліклініки Луцьк

Дитячі поліклініки у Луцьку

2
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Коммунальное учреждение Луцкая городская Детская поликлиника
  вулиця Вячеслава Чорновола, тел. 0 (33) 271-69... показати
  вулиця Вячеслава Чорновола, 1, тел. 0(33)271-69-76 детальніше
  Дитячі поліклініки Коммунальное учреждение Луцкая городская Детская поликлиника знаходиться у Луцьку, вулиця Вячеслава Чорновола. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • Областная Детская поликлиника
  проспект Відродження, тел. 0 (33) 225-40... показати
  проспект Відродження, 30, тел. 0(33)225-40-90 детальніше
  Дитячі поліклініки Областная Детская поликлиника знаходиться у Луцьку, проспект Відродження. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 16:00.

коротко про дитячі поліклініки у Луцьку

На цій сторінці зібрані дитячі поліклініки, розташовані у Луцьку. Locator.ua відомо про дві дитячі поліклініки поряд з цим місцем серед яких Коммунальное учреждение Луцкая городская Детская поликлиника, Областная Детская поликлиника , які розташовані на вул. Вячеслава Чорновола, пр. Відродження. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці дитячі поліклініки.

 • Скільки Дитячі поліклініки у Луцьку?

  За даним Locator.ua у Луцьку ведуть діяльність 2 Дитячі поліклініки.

 • Які Дитячі поліклініки найкращі у Луцьку?

  Locator радить відвідати насступні Дитячі поліклініки у Луцьку: Коммунальное учреждение Луцкая городская Детская поликлиника, Областная Детская поликлиника.

 • Де знаходиться найближчі від мене Дитячі поліклініки у Луцьку?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Дитячі поліклініки, перейдіть на сторінку Дитячі поліклініки у Луцьку і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Дитячі поліклініки у Луцьку?

  Ціни на послуги Дитячі поліклініки залежать від конкретної послуги і Дитячі поліклініки. Locator.ua дає можливість всім Дитячі поліклініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Дитячі поліклініки.

 • Послугами яких Дитячі поліклініки у Луцьку краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Дитячі поліклініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Коммунальное учреждение Луцкая городская Детская поликлиника, Областная Детская поликлиника.

 • Як зв'язатись з цими Дитячі поліклініки?

  Контакти для зв'язку з цими Дитячі поліклініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Дитячі поліклініки у Луцьку